Skip to Content

TOP Pro cleaning – SÄkums

TOP Pro cleaning – SÄkums

Submitted by • October 24, 2020 www.procleaning.lv

Biroju uzkopšana, telpu uzkopšana, teritorijas uzkopšana, logu mazgāšana, tehniskais serviss, māju uzkopšana, dzīvokļu uzkopšana, spuldzīšu nomaiņa, mēbeļu salikšana, mēbeļu pārvešana, mēbeļu utilizēš,ana, ģenerālā tīrīšana, tīrīšana pēc remonta, telpu uzkopšana, labākais uzkopšanas serviss,.Ģenerālo tīrīšanu nodrošinām pēc remontdarbiem kā arī vispārējo tīrīšanu mājokļiem, birojiem, tirdzniecības vietām, skolām un ražotnēm.

Ģenerālā tīrīšana ir ļoti svarīga uzkopšanas sastāvdaļa, jo pirmkārt veicot ģenerālo tīrīšanu tiek iztīrītas grūti pieejamās vietas, kā arī tiek veikta specializēta padziļināta tīrīšana visām virsmām un grīdas segumam. Vispārējo ģenerālo tīrīšanu būtu jāveic vismaz divas reizes gadā. Ģenerālā tīrīšanā ir iespējams veikt tikai tos darbus, kas patiešām ir nepieciešams piemēram grīdas vaskošana, atkritumu iznešana vai logu mazgāšana.

Voted by:
Voted by hashzone91

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>